Pompy ciepła

Pompy ciepła Gwarancja jakości.

Firma Velit System stara się wychodzić na przeciw rosnącym wymaganiom Polaków w dziedzinie ogrzewania jak i coraz surowszym normom europejskim dotyczącym zmniejszenia emisji CO2 oraz pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych i oferuje najlepsze pompy ciepła do ogrzewania i chłodzenia budynków.

Instalujemy, serwisujemy, prowadzimy sprzedaż pomp ciepła.

Dzięki temu, że pompy ciepła pozwalają całkowicie uniezależnić się od dostawców ogrzewania, ich zakup zwraca się w stosunkowo krótkim czasie. Co więcej, używając ich nie szkodzimy środowisku, ponieważ korzystają one z odnawialnych źródeł energii. Przy ich pomocy można nie tylko ogrzewać wnętrza, ale również zapewniać sobie dostęp do ciepłej wody. Działają bezobsługowo, więc pozwalają nam zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i czas. Poza tym, pompy ciepła nie sprawiają problemów w konserwacji.

Te rozwiązania, przy rosnących cenach energii i korzystnych kredytach, mogą okazać się atrakcyjne nie tylko ze względu na ochronę środowiska, ale także na… ochronę własnego portfela. Zastanów się czy Pompy ciepła są więc rozsądnym rozwiązaniem?
Pomożemy Ci ocenić sensowność tych rozwiązań, a decyzja… należy do Ciebie.

pompyciepla

Przykładowe realizacje Zobacz nasze dotychczasowe realizacje

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean fermentum fermentum convallis. Praesent tempus est quis metus consequat, vel tempus lacus vulputate. Vivamus eros mi, mollis id pellentesque sit amet, ornare porta dolor. 

  • wentylacja
  • serwis
  • rekuperacja
  • klim

Kontakt Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Działamy na terenie Lublina,

i okolic województwa Lubelskiego.

664-520-883
kontakt@velit.pl