Klimatyzacja

Klimatyzacja Sprawdź ofertę klimatyzacji

Firma Velit system Zajmuje się montażem i serwisowaniem klimatyzacji. Wszystkie prace wykonujemy z dbałością o nawet najmniejsze szczegóły zgodnie z obowiązującymi normami i technicznymi zaleceniami producenta.

W naszej ofercie znajdą panstwo wysokiej jakości urządzenia klimatyzacyjne typu split, multi, kasetonowe, podstropowo-przypodłogowe, okienne, kanałowe oraz VRF
W szerokiej gamie urządzeń znajduja się wyłącznie produkty najwyższej jakości.

 

Klimatyzacja pełni wiele funkcji. Najważniejsze to:

Chłodzenie
Standardową funkcją klimatyzacji jest chłodzenie powietrza polegające na transmisji energii cieplnej z pomieszczenia do powietrza atmosferycznego w celu obniżenia temperatury powietrza wewnętrznego do pożądanych warunków.

Ogrzewanie
Nowoczesne klimatyzatory wyposażone są w funkcję ogrzewania. Obecnie techniczne rozwiązania klimatyzatorów umożliwiają osiągniecie niższych kosztów ogrzewania w porównaniu do tradycyjnych metod ogrzewania w okresie wiosennym i jesiennym.

Oczyszczanie i filtrowanie
W celu uzyskania jak najbardziej komfortowych warunków dla osób uczulonych większość klimatyzatorów wiodących producentów jest wyposażona w wysokowydajne filtry, które usuwają zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu (pyłki roślin, kurz). Wskutek tego klimatyzowane powietrze jest komfortowe i bezpieczne dla alergików.

Osuszanie
Wilgotność znacznie wpływa na odczuwalność komfortu termicznego, więc w celu zmiany temperatury powietrza wymagane jest wyciągnięcie nadmiaru wody z otoczenia. Regulacja wilgotności powietrza wpływa w sposób korzystny na odczucie komfortu i eliminuje możliwość pojawienia się pleśni.

Oferujemy szeroką gamę urządzeń przodujących na rynku klimatyzacji producentów: FUJIELECTRIC, FUJITSU, LG, SAMSUNG, ELECTRA, DAIKIN, MITSUBISHI, MIDEA, GREE i inne. W zależności od obciążenia cieplnego oraz ilości pomieszczeń można zastosować urządzenia pojedyncze, multi lub VRV. Wybór jednak jest uzależniony od wielu czynników i można go dokonać dopiero po oględzinach pomieszczeń.

Klimatyzacja małe

Przykładowe realizacje Zobacz nasze dotychczasowe realizacje

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean fermentum fermentum convallis. Praesent tempus est quis metus consequat, vel tempus lacus vulputate. Vivamus eros mi, mollis id pellentesque sit amet, ornare porta dolor. 

  • wentylacja
  • serwis
  • rekuperacja
  • klim

Kontakt Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Działamy na terenie Lublina,

i okolic województwa Lubelskiego.

664-520-883
kontakt@velit.pl