Skip to content

Pompy ciepła Mełgiew - sprzedajemy, instalujemy oraz serwisujemy pompy ciepła Zadbamy o to, aby twój dom posiadał sprawne i nowoczesne źródło energii.

Pompy ciepła Mełgiew- Sprzedaż, montaż i serwis.

Zadbamy o to, aby twój dom posiadał sprawne
i nowoczesne źródło energii.

Dlaczego warto nam zaufać?

Liczba zadowolonych klientów

3180

Liczba zadowolonych klientów
Liczba zrealizowanych projektów

3800

Liczba zrealizowanych projektów
doświadczenia na rynku HVAC

17 lat

doświadczenia na rynku HVAC

Dlaczego warto nam zaufać?

Liczba zadowolonych klientów

3180

Liczba zadowolonych klientów
Liczba zrealizowanych projektów

3800

Liczba zrealizowanych projektów
Doświadczenia na rynku HVAC

17 lat

Doświadczenia na rynku HVAC
Mask Group 27

Montaż i serwis pomp ciepła Mełgiew

Firma Velit System stara się wychodzić na przeciw rosnącym wymaganiom Polaków w dziedzinie ogrzewania jak i coraz surowszym normom europejskim dotyczącym zmniejszenia emisji CO2 oraz pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych i oferuje najlepsze pompy ciepła do ogrzewania i chłodzenia budynków.

Dzięki temu, że pompy ciepła pozwalają całkowicie uniezależnić się od dostawców ogrzewania, ich zakup zwraca się w stosunkowo krótkim czasie. Co więcej, używając ich nie szkodzimy środowisku, ponieważ korzystają one z odnawialnych źródeł energii. Przy ich pomocy można nie tylko ogrzewać wnętrza, ale również zapewniać sobie dostęp do ciepłej wody.

Opinie

Cieszymy się, że grono zadowolonych z naszych usług klientów stale się powiększa. Poniżej prezentujemy wybrane oceny naszej pracy.

2 2
Adam B.

Pan Sławek zna się na rzeczy i ma rozwiązania na każdą kieszeń. Ceny konkurencyjne. Jesteśmy zadowoleni i możemy polecić z czystym sumieniem!

2 2
Robert G.

W pełni profesjonalne podejście do klienta. Sama usługa montażu klimatyzacji wykonana bardzo sprawnie i w przystępnej cenie. Także jak najbardziej firma godna polecenia.

2 2
Jakub Bańka

Bardzo profesjonalna usługa, indywidualne podejście do klienta i atrakcyjna cena.

2 2
Piotr Mazurek

Polecam w 100% firmę VELIT SYSTEM. Pełen profesjonalizm – w doborze jak i montażu i uruchomieniu. Montaż też odbył się bardzo szybko i bez komplikacji.

Nasz proces działania

W poniższych punktach przedstawiamy nasz schemat działania. Każdy projekt zaczynamy od wyceny oraz ustalenia dogodnego dla klienta terminu jego realizacji. Następnie przyjeżdżamy w wyznaczone miejsce i dokonujemy montażu instalacji. Na koniec sprawdzamy jej poprawność oraz wyjaśniamy klientowi zasady działania i obsługi zamontowanych urządzeń.

Zasób 1@2x

Wycena

Na podstawie informacji przekazanych od klienta dokonujemy wyceny projektu.

Zasób 3@2x

Wyznaczenie terminu prac

Wspólnie z klientem umawiamy termin realizacji projektu.

Zasób 2@2x

Montaż

Montujemy instalację w miejscu wyznaczonym przez klienta.

Zasób 4@2x

Zakończenie prac

Sprawdzamy poprawność działania instalacji i kończymy montaż.

Potrzebujesz wyceny
swojego projektu?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wycenimy dla Ciebie projekt.

Projekt bez tytułu (2)

Nasz realizacje

Usługi realizujemy na najwyższym poziomie z dbałością o najmniejsze detale.
Poniżesz przedstawiamy wykonane przez nas instalacje.

Systemy wykorzystywane przez firmę

Group 147
Group 146
Group 150
Group 148
Group-146
Group-147
Group-148

Certyfikaty

Cały czas zwiększamy nasze umiejętności. Uczestniczymy w wielu szkoleniach zarówno z zakresu montażu, jak i serwisu poszczególnych elementów. To sprawia, że nasza praca jest wykonywana na wysokim poziomie według wszystkich nowych standardów. Zdobyte przez nas certyfikaty świadczą o profesjonalnym wykonaniu wszelkich usług z branż naszej działalności.

certyfikat 1

Zamów profesjonalny
montaż lub serwis.

kontakt@velit.pl
664 520 883

 

3

.

Pompy ciepła Mełgiew

Velit – oferta na pompy ciepła w Mełgiewie

Pompa ciepła to część systemu ogrzewania domu. Może, podobnie do klimatyzacji, ochłodzić pomieszczenie, ale również jest w stanie dostarczyć ciepło. Pompa ciepła centralnego ogrzewania to idealnie rozwiązanie nie tylko na zimę, ale przez cały rok.

Pompa ciepła zasilana jest energią elektryczną i dzięki temu może zapewnić komfort przez dwanaście miesięcy w roku. Poza tym nowoczesna pompa ciepła nie wytwarza dymu i spalin, co sprawia, że jest to urządzenie bardzo przyjazne dla środowiska. Polecane jest także alergikom, ponieważ nie emituje szkodliwych substancji.

Pompa ciepła Mełgiew- zalety instalacji

Pompa ciepła to urządzenie niezwykle łatwe w obsłudze. Pobierając energię z wody, powietrza lub gruntu i wykorzystując czynnik chłodniczy, pompa przekazuje ciepło do pomieszczeń. Rozważając zakup pompy ciepła, można wybierać pomiędzy pompą powietrzną lub gruntową. Powietrzne pompy ciepła są popularnym rozwiązaniem zarówno w domach mieszkalnych, jak i lokalach usługowych. Pompy tego rodzaju cechują się niższymi kosztami instalacji niż pompy gruntowe. Inną kwestią jest to, że gruntowe pompy ciepła, chociaż cechują się wyższym kosztem początkowym, są niezwykle wydajne, a to wszystko z uwagi na stabilną temperaturę gruntu, z którego pompa czerpie energię. 

Zalety posiadania pompy ciepła?

  • Bezpieczeństwo

Pompa ciepła to w pełni bezpieczna instalacja, która nie wytwarza szkodliwych toksyn. Do użytkowania nie potrzebujesz zasobów paliwa lub składowania opału typu drewno, węgiel, pellet i inne. Pompy ciepła opierają się na energii elektrycznej, dlatego masz pełną kontrolę nad pracą całej instalacji.

  • Ekologia

Pompa ciepła do domu przyczynia się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla. Dom wyposażony w pompę ciepła stanowi zdrową i bezpieczną oazę dla całej rodziny.  damy 17 lat doświadczenia w montażu instalacji energooszczędnych (pompa ciepła, rekuperacja, klimatyzacja, wentylacja)

  • Oszczędności

Montaż pompy ciepła w nowo powstającym budynku daje możliwość rezygnacji z budowy kominów wentylacyjnych oraz pozostawienia osobnego pomieszczenia na kotłownię. Pompa ciepła to urządzenie energooszczędne nastawione na długoletnią pracę. Pamiętając o regularnych serwisach, z pewnością wydłużysz okres użytkowania urządzenia.
Dowiedz się więcej na temat możliwości otrzymania dofinansowania, dzięki programowi Czyste Powietrze. Jest to rządowa akcja mająca na celu poprawę środowiska, wsparcie ekologii i zmniejszenie smogu na terenie całego kraju. Pewną formę wsparcia oferuje również program Moje Ciepło. Inwestycja typu pompa ciepła Mełgiew kwalifikuje się do kryterium programów.

  • Komfort użytkowania

Możliwość sterowania pompą ciepła z poziomu smartfonu, daje niezwykły komfort. Oprócz tego poczujesz niezależność od sieci gazowej, a montując dodatkowo fotowoltaikę, obniżysz rachunki za prąd. Poziom twojego życia wzrośnie, a ty poczujesz, że żyjesz luksusowo.
Początkowy wysoki koszt zakupu pompy ciepła może wydawać się spory, jednak długotrwałe korzyści wynagrodzą wszelkie obawy. Montując pompę ciepła w swoim domu, podnosisz jego wartość rynkową, a to całkiem interesująca inwestycja na przyszłość.

Jaką pompę ciepła wybrać?

Ogrzewanie pompą ciepła to jedna z alternatywnych form pozyskiwania ciepła. Jest to ekonomiczny i przyjazny dla atmosfery sposób na korzystanie z energii.  Źródła pozyskiwania energii potrzebnej do działania urządzenia dzielą pompy ciepła na 3 konkretne grupy:

  • pompa ciepła wodna
  • pompa ciepła gruntowa
  • pompa ciepła powietrzna (typu split lub monoblok)

Zastanawiasz się jak dobrać pompę ciepła wśród tylu modeli dostępnych na rynku?

Wypełnij formularz dostępny na naszej stronie lub skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@velit.pl. Na podstawie danych od klienta przygotujemy wycenę projektu.

Velit poleca urządzenia znanych i cenionych producentów. W naszej ofercie znajdziesz marki takie jak: Hisense, Mitsubishi, Panasonic, Gree, Aux.

Szukasz fachowej ekipy, która wykona instalacje pompy ciepła Mełgiew lub w okolicy? To świetnie trafiłeś, bo posiadamy ponad 17 lat doświadczenia. Działamy na terenie całej Lubelszczyzny. Opinie o naszej firmie znajdziesz wpisując w wyszukiwarkę  Internetową hasła: pompa ciepła Mełgiew, pompa ciepła Piaski lub pompa ciepła Lublin i okolice.

Ponadto oferujemy usługi typu:

  • serwis pomp ciepła Mełgiew, Krasnystaw, Piaski i inne
  • montaż systemu rekuperacji
  • instalacja klimatyzacji
Zasób 1@3x

Jakość w trosce o Twój komfort. Naszym celem jest dbałość o powietrze w Twoim domu lub biurze. Zajmujemy się klimatyzacją, rekuperacją, wentylacją mechaniczną, pompami ciepła oraz prowadzeniem serwisów.