O nas

O nas Czym się zajmujemy?

Firma VELIT SYSTEM to przedłużenie 15 letniej firmy SLAWEX International.

Każdy kolejny rok pracy przynosi nam doświadczenie, które niepodważalnie przekłada się na rozwój firmy.

W tym roku zmieniamy się dla Was by zapewnić jeszcze lepsza opiekę, poprawić jakość życia i pracy naszych klientów.

Zajmujemy się kompleksowo usługami w branży HVAC dla Ciebie i otoczenia w którym przebywasz. Naszą specjalizacją jest klimatyzacja zarówno w domach jaki i obiektach biurowych i usługowych, rekuperacja, wentylacja mechaniczna, chłodnictwo, pompy ciepła oraz serwis.

Naszym celem jest niezmiennie ciągły rozwój, który ma pozwolić na zwiększanie grona zadowolonych klientów poprzez świadczenie najwyższej jakości usług.

Staramy się stale podążać za pojawiającymi się branżowymi nowinkami technicznymi i na bieżąco wykorzystujemy je w projektach instalacji

Nasza ekipa cały czas powiększa paletę własnych umiejętności, aktywnie uczestnicząc w wielu szkoleniach zarówno z zakresu montażu, jak i serwisu poszczególnych elementów. Szkolenia, które ciągle odbywamy dodatkowo przekładają się na jeszcze lepszą pracę według wszystkich nowych standardów. Liczne zdobyte przez naszą firmę certyfikaty świadczą o profesjonalnym wykonaniu wszelkich usług z branż naszej działalności.

Co nas wyróżnia?

– Certyfikacja i uprawnienia z Urzędu Dozoru Technicznego.

– Jakość i profesjonalizm.

– Partnerskie i indywidualne podejście do każdego Klienta.

Świadczymy usługi jako certyfikowany serwis F-Gazowy klimatyzacji chłodnictwa oraz wentylacji. Zaufało nam już wiele osób, instytucji, firm oraz biur. Jest to dla nas potwierdzeniem spełnienia wysokich standardów wywiązywania się z zobowiązań, oraz zdobycia pozycji profesjonalnego i godnego zaufania partnera. Mamy nadzieję, że również i Państwo zdecydujecie się na współpracę z naszą firmą.

 

Działamy na terenie Lublina,

i okolic województwa Lubelskiego.

O nas22

Kontakt Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Działamy na terenie Lublina,

i okolic województwa Lubelskiego.

664-520-883
kontakt@velit.pl