Skip to content

Pompy ciepła Piaski - sprzedajemy, instalujemy oraz serwisujemy pompy ciepła Zadbamy o to, aby twój dom posiadał sprawne i nowoczesne źródło energii.

Pompy ciepła Piaski – Sprzedaż, montaż i serwis.

Zadbamy o to, aby twój dom posiadał sprawne
i nowoczesne źródło energii.

Dlaczego warto nam zaufać?

Liczba zadowolonych klientów

3180

Liczba zadowolonych klientów
Liczba zrealizowanych projektów

3800

Liczba zrealizowanych projektów
doświadczenia na rynku HVAC

17 lat

doświadczenia na rynku HVAC

Dlaczego warto nam zaufać?

Liczba zadowolonych klientów

3180

Liczba zadowolonych klientów
Liczba zrealizowanych projektów

3800

Liczba zrealizowanych projektów
Doświadczenia na rynku HVAC

17 lat

Doświadczenia na rynku HVAC
Mask Group 27

Montaż i serwis pomp ciepła Piaski

Firma Velit System stara się wychodzić na przeciw rosnącym wymaganiom Polaków w dziedzinie ogrzewania jak i coraz surowszym normom europejskim dotyczącym zmniejszenia emisji CO2 oraz pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych i oferuje najlepsze pompy ciepła do ogrzewania i chłodzenia budynków.

Dzięki temu, że pompy ciepła pozwalają całkowicie uniezależnić się od dostawców ogrzewania, ich zakup zwraca się w stosunkowo krótkim czasie. Co więcej, używając ich nie szkodzimy środowisku, ponieważ korzystają one z odnawialnych źródeł energii. Przy ich pomocy można nie tylko ogrzewać wnętrza, ale również zapewniać sobie dostęp do ciepłej wody.

Opinie

Cieszymy się, że grono zadowolonych z naszych usług klientów stale się powiększa. Poniżej prezentujemy wybrane oceny naszej pracy.

2 2
Adam B.

Pan Sławek zna się na rzeczy i ma rozwiązania na każdą kieszeń. Ceny konkurencyjne. Jesteśmy zadowoleni i możemy polecić z czystym sumieniem!

2 2
Robert G.

W pełni profesjonalne podejście do klienta. Sama usługa montażu klimatyzacji wykonana bardzo sprawnie i w przystępnej cenie. Także jak najbardziej firma godna polecenia.

2 2
Jakub Bańka

Bardzo profesjonalna usługa, indywidualne podejście do klienta i atrakcyjna cena.

2 2
Piotr Mazurek

Polecam w 100% firmę VELIT SYSTEM. Pełen profesjonalizm – w doborze jak i montażu i uruchomieniu. Montaż też odbył się bardzo szybko i bez komplikacji.

Nasz proces działania

W poniższych punktach przedstawiamy nasz schemat działania. Każdy projekt zaczynamy od wyceny oraz ustalenia dogodnego dla klienta terminu jego realizacji. Następnie przyjeżdżamy w wyznaczone miejsce i dokonujemy montażu instalacji. Na koniec sprawdzamy jej poprawność oraz wyjaśniamy klientowi zasady działania i obsługi zamontowanych urządzeń.

Zasób 1@2x

Wycena

Na podstawie informacji przekazanych od klienta dokonujemy wyceny projektu.

Zasób 3@2x

Wyznaczenie terminu prac

Wspólnie z klientem umawiamy termin realizacji projektu.

Zasób 2@2x

Montaż

Montujemy instalację w miejscu wyznaczonym przez klienta.

Zasób 4@2x

Zakończenie prac

Sprawdzamy poprawność działania instalacji i kończymy montaż.

Potrzebujesz wyceny
swojego projektu?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wycenimy dla Ciebie projekt.

Projekt bez tytułu (2)

Nasz realizacje

Usługi realizujemy na najwyższym poziomie z dbałością o najmniejsze detale.
Poniżesz przedstawiamy wykonane przez nas instalacje.

Systemy wykorzystywane przez firmę

Group 147
Group 146
Group 150
Group 148
Group-146
Group-147
Group-148

Certyfikaty

Cały czas zwiększamy nasze umiejętności. Uczestniczymy w wielu szkoleniach zarówno z zakresu montażu, jak i serwisu poszczególnych elementów. To sprawia, że nasza praca jest wykonywana na wysokim poziomie według wszystkich nowych standardów. Zdobyte przez nas certyfikaty świadczą o profesjonalnym wykonaniu wszelkich usług z branż naszej działalności.

certyfikat 1

Zamów profesjonalny
montaż lub serwis.

kontakt@velit.pl
664 520 883

 

3

.

Pompy ciepła Piaski

Zainwestuj w pompę ciepła

Ogrzewanie pompą ciepła to jeden ze skutecznych sposobów na obniżenie rachunków w miesiącach zimowych. Poza tym dom, w którym została fachowo zamontowania pompa ciepła centralnego ogrzewania, posiada znacznie wyższą wartość na rynku nieruchomości. Nie wspominając już o tym, jak bardzo podnosi komfort życia wszystkich domowników.

Nie musisz już posiadać specjalnego miejsca na przechowywanie opału ani kontrolować ilości zasobów paliwa. Pompa ciepła jest bezawaryjna i bezobsługowa. Poza tym może być sterowana za pomocą aplikacji w smartfonie. Jedną z zalet jest fakt, że pompa ciepła jest urządzeniem niezwykle bezpiecznym. Nie ma potrzeby obawiać się zatrucia dymem lub czadem. Osoby cierpiące na alergię odetchną z lekkością, bez obawy o wdychanie spalin.

Jaką pompę ciepła wybrać?

Wyróżniamy różne rodzaje pomp ciepła. W zależności od źródła energii pompy ciepła można podzielić następująco:

 • Pompa ciepła gruntowa
  • Gruntowo- powietrzne
  • Wodno- powietrzne
  • Glebowo- powietrzne
  • Wodno-wodne
  • Skalno-powietrzne
 • Pompa ciepła powietrzna
  • powietrze- powietrze
  • powietrze-woda
 • Pompa ciepła wodna
  • Elektryczne
  • Gazowe
  • Olejowe

Pompa ciepła Piaski – wybór producenta

Z pewnością przed zakupem przeglądasz wiele ofert i zastanawiasz się, który producent dysponuje dobrej jakości urządzeniami. Firma Velit już od wielu lat współpracuje z takimi znanymi markami, jak:

 • Panasonic
 • Mitsubishi
 • Aux
 • Hisense
 • Gree
 • Midea

Aby otrzymać ofertę na instalację pompy ciepła w Piaskach, umów się na spotkanie z naszym inżynierem.

W jaki sposób funkcjonuje  i jakie daje korzyści nowoczesna pompa ciepła?

Każda pompa ciepła wykorzystuje energię z otoczenia (wody, gruntu lub powietrza). W dalszej kolejności przenosi ją do systemu grzewczego, który znajduje się wewnątrz budynku. Przy udziale wentylatora przetwarza pobrane ciepło i dostarcza je do domowej instalacji grzewczej. Dlaczego warto zainwestować w taką instalację? Oto kilka korzyści:

Po pierwsze, nie musisz drżeć z obawy przed podwyżkami cen gazu, ponieważ masz całkowitą niezależność od sieci gazowej.
Po drugie nie ma potrzeby kontrolowania pracy urządzenia, jest ono całkowicie bezobsługowe.
Po trzecie nie musisz pamiętać o tym, aby uzupełniać paliwo.
Po czwarte będąc posiadaczem paneli fotowoltaicznych, z powodzeniem wspomożesz działanie pompy ciepła i unikniesz w ten sposób wysokich rachunków za ogrzewanie.
Po piąte montaż pompy ciepła w Piaskach przyczyni się do znacznej poprawy jakości powietrza w twojej okolicy.
Po szóste nowoczesna pompa ciepła do domu świetnie współpracuje z systemem inteligentnego sterowania domem typu Smart Home

Jak dobrać pompę ciepła?

Aby jak najlepiej dobrać rodzaj urządzenia, warto wcześniej wykonać projekt. Ma on na celu odpowiednie rozprowadzenie instalacji, uwzględniając przy tym potrzeby inwestora i jego rodziny. Wykonujemy instalacje pompy ciepła Piaski i okolice. Do wyboru jest pompa ciepła typu split lub monoblok.

Czym wyróżnia się nasza oferta na pompy ciepła w Piaskach?

 • Posiadamy 17 lat doświadczenia w montażu instalacji energooszczędnych (pompa ciepła, rekuperacja, klimatyzacja, wentylacja)
 • Wykonaliśmy już ponad 3800 realizacji na terenie Lubelszczyzny
 • Stale pogłębiamy naszą wiedzę na różnego rodzaju szkoleniach
 • Fachowo przeprowadzimy serwis pomp ciepła: Piaski, Krasnystaw, Motycz, Turka, Łęczna i inne miejscowości. Zachęcamy do regularnego serwisu dwa razy w roku.

Montaż pompy ciepła może zostać wykonany na etapie budowy. Świadomy wybór rodzaju ogrzewania jest kwestią niezwykle istotną, ponieważ ma związek z codziennym funkcjonowaniem. Dobrą informacją jest fakt, że instalację pompy ciepła można przeprowadzić także w domu zamieszkanym. Co ważne, na instalacje energooszczędne istnieją również rządowe dofinansowania (na przykład program Czyste Powietrze lub Moje Ciepło), dlatego w przypadku termomodernizacji warto zagłębić się w ten temat.

Nie ulega wątpliwości, że powietrzne pompy ciepła to sprawdzona technologia, która zapewnia dostarczenie ciepłej wody użytkowej. Czym wyróżniają się gruntowe pompy ciepła? Przede wszystkim należy dysponować odpowiednio dużą działką. Oprócz tego pionowa pompa ciepła w gruncie jest ukryta nawet do 100 metrów pod ziemią. Z tego powodu powietrzne pompy ciepła wychodzą korzystniej cenowo.

Zasób 1@3x

Jakość w trosce o Twój komfort. Naszym celem jest dbałość o powietrze w Twoim domu lub biurze. Zajmujemy się klimatyzacją, rekuperacją, wentylacją mechaniczną, pompami ciepła oraz prowadzeniem serwisów.