Skip to content

Pompy ciepła Zamość - sprzedaż, montaż oraz serwis pomp ciepła Zadbamy o to, aby twój dom posiadał sprawne i nowoczesne źródło energii.

Instalujemy, serwisujemy
i prowadzimy sprzedaż pomp ciepła.

Zadbamy o to, aby twój dom posiadał sprawne
i nowoczesne źródło energii.

Dlaczego warto nam zaufać?

Liczba zadowolonych klientów

3180

Liczba zadowolonych klientów
Liczba zrealizowanych projektów

3800

Liczba zrealizowanych projektów
doświadczenia na rynku HVAC

17 lat

doświadczenia na rynku HVAC

Dlaczego warto nam zaufać?

Liczba zadowolonych klientów

3180

Liczba zadowolonych klientów
Liczba zrealizowanych projektów

3800

Liczba zrealizowanych projektów
Doświadczenia na rynku HVAC

17 lat

Doświadczenia na rynku HVAC

Opinie

Cieszymy się, że grono zadowolonych z naszych usług klientów stale się powiększa. Poniżej prezentujemy wybrane oceny naszej pracy.

2 2
Adam B.

Pan Sławek zna się na rzeczy i ma rozwiązania na każdą kieszeń. Ceny konkurencyjne. Jesteśmy zadowoleni i możemy polecić z czystym sumieniem!

2 2
Robert G.

W pełni profesjonalne podejście do klienta. Sama usługa montażu klimatyzacji wykonana bardzo sprawnie i w przystępnej cenie. Także jak najbardziej firma godna polecenia.

2 2
Jakub Bańka

Bardzo profesjonalna usługa, indywidualne podejście do klienta i atrakcyjna cena.

2 2
Piotr Mazurek

Polecam w 100% firmę VELIT SYSTEM. Pełen profesjonalizm – w doborze jak i montażu i uruchomieniu. Montaż też odbył się bardzo szybko i bez komplikacji.

Nasz proces działania

W poniższych punktach przedstawiamy nasz schemat działania. Każdy projekt zaczynamy od wyceny oraz ustalenia dogodnego dla klienta terminu jego realizacji. Następnie przyjeżdżamy w wyznaczone miejsce i dokonujemy montażu instalacji. Na koniec sprawdzamy jej poprawność oraz wyjaśniamy klientowi zasady działania i obsługi zamontowanych urządzeń.

Zasób 1@2x

Wycena

Na podstawie informacji przekazanych od klienta dokonujemy wyceny projektu.

Zasób 3@2x

Wyznaczenie terminu prac

Wspólnie z klientem umawiamy termin realizacji projektu.

Zasób 2@2x

Montaż

Montujemy instalację w miejscu wyznaczonym przez klienta.

Zasób 4@2x

Zakończenie prac

Sprawdzamy poprawność działania instalacji i kończymy montaż.

Potrzebujesz wyceny
swojego projektu?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wycenimy dla Ciebie projekt.

Projekt bez tytułu (2)

Nasz realizacje

Usługi realizujemy na najwyższym poziomie z dbałością o najmniejsze detale.
Poniżesz przedstawiamy wykonane przez nas instalacje.

Systemy wykorzystywane przez firmę

Group 147
Group 146
Group 150
Group 148
Group-146
Group-147
Group-148

Certyfikaty

Cały czas zwiększamy nasze umiejętności. Uczestniczymy w wielu szkoleniach zarówno z zakresu montażu, jak i serwisu poszczególnych elementów. To sprawia, że nasza praca jest wykonywana na wysokim poziomie według wszystkich nowych standardów. Zdobyte przez nas certyfikaty świadczą o profesjonalnym wykonaniu wszelkich usług z branż naszej działalności.

certyfikat 1

Zamów profesjonalny
montaż lub serwis.

kontakt@velit.pl
664 520 883

 

3

.

1. Pompy ciepła Zamość – dlaczego warto?

Pompy ciepła są to obecnie jedne z najtańszych form ogrzewania domów oraz wody użytkowej. Do pracy urządzenia potrzebna jest jedynie zasilająca je energia elektryczna. Cała wytwarzana energia cieplna jest całkowicie darmowa – pochodzi z odnawialnych źródeł energii dostępnych w bezpośrednim otoczeniu ogrzewanego budynku. W zależności od rodzaju źródła pozyskiwanego ciepła stosuje się różne pompy ciepła – gruntowe, wodne oraz powietrzne, przy czym te ostatnie cieszą się w naszym kraju największą popularnością. Wziąwszy pod uwagę szybki zwrot z inwestycji, nikt się nie dziwi, że tak wiele osób decyduje się na montaż pompy ciepła. Zamość to miasto, w którym każdego roku powstaje wiele nowych domów jednorodzinnych oraz nowoczesnych budynków firmowych, w których przykłada się ogromną wagę do energooszczędności. Pompy ciepła to urządzenia, które znakomicie wpisują się w obecne strategie redukcji konsumpcji surowców energetycznych oraz minimalizacji emisji gazów cieplarnianych.

2. Dlaczego warto zdecydować się na pompy ciepła?

Montaż pompy ciepła w Zamościu i okolicach to wybór sprzyjający ochronie środowiska naturalnego. Jest to możliwe dzięki efektywnemu wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii. Darmowa energia odnawialna jest zmagazynowana wszędzie wokół nas! Jest ona w powietrzu, gruncie oraz wodzie. Pompa ciepła do swojej pracy wymaga energii elektrycznej, dlatego warto zdecydować się na dodatkową instalację fotowoltaiczną. Dzięki temu obniżenie rachunków za ogrzewanie idzie w parze z niskimi kosztami energii elektrycznej.

Warto pamiętać, że w regionie Zamościa bez problemu można uzyskać dofinansowania na inwestycje w odnawialne źródła energii – dotyczy to również montażu pompy ciepła. Współpracujemy z takimi renomowanymi markami jak Samsung, Panasonic, Mitsubishi oraz AUX. Montujemy pompy ciepła w budynkach zlokalizowanych we wszystkich dzielnicach Zamościa: Błonie, Janowice, Nowe Miasto, Osiedle Partyzantów, Planty, Osiedle Rataja, Reforma, Rotunda, Słoneczny Stok, Stare Miasto, Karolówka, Osiedle Jana Kilińskiego, Promyk oraz Zamczysko.

Zasób 1@3x

Jakość w trosce o Twój komfort. Naszym celem jest dbałość o powietrze w Twoim domu lub biurze. Zajmujemy się klimatyzacją, rekuperacją, wentylacją mechaniczną, pompami ciepła oraz prowadzeniem serwisów.