Skip to content

Zadbamy o Twój sprzęt Zapewniamy fachową opiekę serwisową.

Zadbamy o Twój sprzęt

Zapewniamy fachową opiekę serwisową.

Dlaczego warto nam zaufać?
Liczba zadowolonych klientów

3180

Liczba zadowolonych klientów
Zrealizowanych projektów

3800

Zrealizowanych projektów
Doświadczenia na rynku HVAC

17 lat

Doświadczenia na rynku HVAC
Mask Group 27

Profesjonalna opieka serwisowa

Zanieczyszczone filtry jednostki wewnętrznej, zanieczyszczona jednostka zewnętrzna czy ubytki czynnika chłodzącego mają znaczący wpływ na efektywność działania klimatyzacji oraz na jej długotrwałe, bezawaryjne działanie.

Bez względu na to jak wysokiej jakości jest nasz system urządzeń, to dla jego odpowiedniego działania konieczne jest wykonanie profesjonalnego przeglądu klimatyzacji.

Zarówno dla użytkowników indywidualnych jak i w pomieszczeniach użytkowych firm bardzo ważne jest przeprowadzanie dwukrotnie w ciągu roku przeglądów serwisowych. Jest to również warunek zachowania gwarancji na zainstalowane urządzenia.

Na jakim obszarze działamy?

Montujemy i serwisujemy klimatyzację na terenie miasta Lublin i Lubelszczyzny.

Opinie

Cieszymy się, że grono zadowolonych z naszych usług klientów stale się powiększa. Poniżej prezentujemy wybrane oceny naszej pracy.

2 2
Adam B.

Pan Sławek zna się na rzeczy i ma rozwiązania na każdą kieszeń. Ceny konkurencyjne. Jesteśmy zadowoleni i możemy polecić z czystym sumieniem!

2 2
Robert G.

W pełni profesjonalne podejście do klienta. Sama usługa montażu klimatyzacji wykonana bardzo sprawnie i w przystępnej cenie. Także jak najbardziej firma godna polecenia.

2 2
Jakub Bańka

Bardzo profesjonalna usługa, indywidualne podejście do klienta i atrakcyjna cena.

2 2
Piotr Mazurek

Polecam w 100% firmę VELIT SYSTEM. Pełen profesjonalizm – w doborze jak i montażu i uruchomieniu. Montaż też odbył się bardzo szybko i bez komplikacji.

Nasz proces działania

W poniższych punktach przedstawiamy nasz schemat działania. Każdy projekt zaczynamy od wyceny oraz ustalenia dogodnego dla klienta terminu jego realizacji. Następnie przyjeżdżamy w wyznaczone miejsce i dokonujemy montażu instalacji. Na koniec sprawdzamy jej poprawność oraz wyjaśniamy klientowi zasady działania i obsługi zamontowanych urządzeń.

Zasób 3@2x

Wycena

Na podstawie informacji przekazanych od klienta dokonujemy wyceny projektu.

Zasób 4@2x

Wyznaczenie terminu prac

Wspólnie z klientem umawiamy termin realizacji projektu.

Zasób 2@2x

Montaż

Montujemy instalację w miejscu wyznaczonym przez klienta.

Zasób 1@2x

Zakończenie prac

Sprawdzamy poprawność działania instalacji i kończymy montaż.

Potrzebujesz wyceny
swojego projektu?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wycenimy dla Ciebie projekt.

Projekt bez tytułu (2)

Nasz realizacje

Usługi realizujemy na najwyższym poziomie z dbałością o najmniejsze detale.
Poniżesz przedstawiamy wykonane przez nas instalacje.

Systemy wykorzystywane przez firmę

Group 147
Group 146
Group 150
Group 148

Certyfikaty

Cały czas zwiększamy nasze umiejętności. Uczestniczymy w wielu szkoleniach zarówno z zakresu montażu, jak i serwisu poszczególnych elementów. To sprawia, że nasza praca jest wykonywana na wysokim poziomie według wszystkich nowych standardów. Zdobyte przez nas certyfikaty świadczą o profesjonalnym wykonaniu wszelkich usług z branż naszej działalności.

certyfikat 1

Zamów profesjonalny
montaż lub serwis.

kontakt@velit.pl
664 520 883

 

3

Profesjonalny przegląd urządzeń HVAC

Przegląd klimatyzacji wykonywany przez Velit system inny niż wszystkie. Tym, co wyróżnia Velit system na tle pozostałych firm zajmujących się klimatyzacja to fakt, że do każdego zapytania o przegląd klimatyzacji podchodzimy indywidualnie. Bez znaczenia tutaj jest fakt, czy instalacją danego układu zajmowali się nasi specjaliści, czy ludzie niezwiązani z Velit System – każdy Klient jest dla nas tak samo ważny! Właśnie dlatego, jeżeli jeszcze nigdy nie mieliście do czynienia z naszą firmą i przeglądem klimatyzacji świadczonymi przez nas – macie świetną okazję, aby zmienić wasze postępowanie na lepsze!

Jak wygląda serwis?

– Sprawdzenie czystości filtrów w systemie oraz specjalistyczne czyszczenie.
– Sprawdzenie ciśnienia w całym układzie.
– Sprawdzenie szczelności i poprawności działania układu.
– Wykonanie pełnej dezynsekcji i odgrzybiania elementów klimatyzatora.
– Kompletne odnowienie wszystkich elementów klimatyzacji.

Zasób 1@3x

Jakość w trosce o Twój komfort. Naszym celem jest dbałość o powietrze w Twoim domu lub biurze. Zajmujemy się klimatyzacją, rekuperacją, wentylacją mechaniczną, pompami ciepła oraz prowadzeniem serwisów.