Serwis

Serwis Zadbamy o Twój sprzęt

W ramach świadczonych usług VELIT SYSTEM zapewnia także fachową opiekę serwisową.

Zanieczyszczone filtry jednostki wewnętrznej, zanieczyszczona jednostka zewnętrzna czy ubytki czynnika chłodzącego mają znaczący wpływ na efektywność działania klimatyzacji oraz na jej długotrwałe, bezawaryjne działanie.
Bez względu na to jak wysokiej jakości jest nasz system urządzeń, to dla jego odpowiedniego działania konieczne jest wykonanie profesjonalnego przeglądu klimatyzacji.


Tak dla użytkowników indywidualnych jak i w pomieszczeniach użytkowych firm bardzo ważne jest przeprowadzanie dwukrotnie w ciągu roku przeglądów serwisowych. Jest to również warunek zachowania gwarancji na zainstalowane urządzenia.

Częstotliwość kontroli oraz konserwacji i czyszczenia klimatyzacji zależy m.in. od rodzaju klimatyzatora, od rodzaju instalacji, od podatności klimatyzatora na zanieczyszczenia, od przepływu powietrza, a także od właściwie wykonanej konserwacji. Częstotliwość czyszczenia klimatyzatora dodatkowo zależy również od wyników kontroli czystości, od zaistniałych awarii i związanych z nimi uszkodzeń

Przegląd klimatyzacji wykonywany przez Velit system inny niż wszystkie.

Tym, co wyróżnia Velit system na tle pozostałych firm zajmujących się klimatyzacja to fakt, że do każdego zapytania o przegląd klimatyzacji podchodzimy indywidualnie. Bez znaczenia tutaj jest fakt, czy instalacją danego układu zajmowali się nasi specjaliści, czy ludzie niezwiązani z Velit System – każdy Klient jest dla nas tak samo ważny! Właśnie dlatego, jeżeli jeszcze nigdy nie mieliście do czynienia z naszą firmą i przeglądem klimatyzacji świadczonymi przez nas – macie świetną okazję, aby zmienić wasze postępowanie na lepsze!

Jak wygląda serwis?

 

  • Sprawdzenie czystości filtrów w systemie oraz specjalistyczne czyszczenie
  • Sprawdzenie ciśnienia w całym układzie,
  • Sprawdzenie szczelności i poprawności działania układu,
  • Wykonanie pełnej dezynsekcji i odgrzybiania elementów klimatyzatora.
  • Kompletne odnowienie wszystkich elementów klimatyzacji

 

„Ciesz się świeżym i czystym powietrzem dłużej niż do tej pory”

serwis

Przykładowe realizacje Zobacz nasze dotychczasowe realizacje

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean fermentum fermentum convallis. Praesent tempus est quis metus consequat, vel tempus lacus vulputate. Vivamus eros mi, mollis id pellentesque sit amet, ornare porta dolor. 

  • wentylacja
  • serwis
  • rekuperacja
  • klim

Kontakt Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Działamy na terenie Lublina,

i okolic województwa Lubelskiego.

664-520-883
kontakt@velit.pl