Skip to content

Pompy ciepła Łęczna - sprzedajemy, instalujemy oraz serwisujemy pompy ciepła Zadbamy o to, aby twój dom posiadał sprawne i nowoczesne źródło energii.

Pompy ciepła Łęczna – sprzedajemy, instalujemy oraz serwisujemy pompy ciepła.

Zadbamy o to, aby twój dom posiadał sprawne
i nowoczesne źródło energii.

Dlaczego warto nam zaufać?

Liczba zadowolonych klientów

3180

Liczba zadowolonych klientów
Liczba zrealizowanych projektów

3800

Liczba zrealizowanych projektów
doświadczenia na rynku HVAC

17 lat

doświadczenia na rynku HVAC

Dlaczego warto nam zaufać?

Liczba zadowolonych klientów

3180

Liczba zadowolonych klientów
Liczba zrealizowanych projektów

3800

Liczba zrealizowanych projektów
Doświadczenia na rynku HVAC

17 lat

Doświadczenia na rynku HVAC
Mask Group 27

Montaż i serwis pomp ciepła

Firma Velit System stara się wychodzić na przeciw rosnącym wymaganiom Polaków w dziedzinie ogrzewania jak i coraz surowszym normom europejskim dotyczącym zmniejszenia emisji CO2 oraz pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych i oferuje najlepsze pompy ciepła do ogrzewania i chłodzenia budynków.

Dzięki temu, że pompy ciepła pozwalają całkowicie uniezależnić się od dostawców ogrzewania, ich zakup zwraca się w stosunkowo krótkim czasie. Co więcej, używając ich nie szkodzimy środowisku, ponieważ korzystają one z odnawialnych źródeł energii. Przy ich pomocy można nie tylko ogrzewać wnętrza, ale również zapewniać sobie dostęp do ciepłej wody.

Na jakim obszarze działamy?

Montujemy i serwisujemy klimatyzację na terenie miasta Łęczna i okolic.

Opinie

Cieszymy się, że grono zadowolonych z naszych usług klientów stale się powiększa. Poniżej prezentujemy wybrane oceny naszej pracy.

2 2
Adam B.

Pan Sławek zna się na rzeczy i ma rozwiązania na każdą kieszeń. Ceny konkurencyjne. Jesteśmy zadowoleni i możemy polecić z czystym sumieniem!

2 2
Robert G.

W pełni profesjonalne podejście do klienta. Sama usługa montażu klimatyzacji wykonana bardzo sprawnie i w przystępnej cenie. Także jak najbardziej firma godna polecenia.

2 2
Jakub Bańka

Bardzo profesjonalna usługa, indywidualne podejście do klienta i atrakcyjna cena.

2 2
Piotr Mazurek

Polecam w 100% firmę VELIT SYSTEM. Pełen profesjonalizm – w doborze jak i montażu i uruchomieniu. Montaż też odbył się bardzo szybko i bez komplikacji.

Nasz proces działania

W poniższych punktach przedstawiamy nasz schemat działania. Każdy projekt zaczynamy od wyceny oraz ustalenia dogodnego dla klienta terminu jego realizacji. Następnie przyjeżdżamy w wyznaczone miejsce i dokonujemy montażu instalacji. Na koniec sprawdzamy jej poprawność oraz wyjaśniamy klientowi zasady działania i obsługi zamontowanych urządzeń.

Zasób 1@2x

Wycena

Na podstawie informacji przekazanych od klienta dokonujemy wyceny projektu.

Zasób 3@2x

Wyznaczenie terminu prac

Wspólnie z klientem umawiamy termin realizacji projektu.

Zasób 2@2x

Montaż

Montujemy instalację w miejscu wyznaczonym przez klienta.

Zasób 4@2x

Zakończenie prac

Sprawdzamy poprawność działania instalacji i kończymy montaż.

Potrzebujesz wyceny
swojego projektu?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wycenimy dla Ciebie projekt.

Projekt bez tytułu (2)

Nasz realizacje

Usługi realizujemy na najwyższym poziomie z dbałością o najmniejsze detale.
Poniżesz przedstawiamy wykonane przez nas instalacje.

Systemy wykorzystywane przez firmę

Group 147
Group 146
Group 150
Group 148
Group-146
Group-147
Group-148

Certyfikaty

Cały czas zwiększamy nasze umiejętności. Uczestniczymy w wielu szkoleniach zarówno z zakresu montażu, jak i serwisu poszczególnych elementów. To sprawia, że nasza praca jest wykonywana na wysokim poziomie według wszystkich nowych standardów. Zdobyte przez nas certyfikaty świadczą o profesjonalnym wykonaniu wszelkich usług z branż naszej działalności.

certyfikat 1

Zamów profesjonalny
montaż lub serwis.

kontakt@velit.pl
664 520 883

 

3

.

1. Dlaczego warto wybrać pompę ciepła?

 • Przyjazna dla środowiska
 • Oszczędność kosztów
 • Podnosi wartość nieruchomości
 • Niezależność od sieci gazowej
 • Prosty montaż
 • Niskie koszty utrzymania

Zalety pomp ciepła sprawiły, że stały się one ostatnio bardzo popularne. Ta metoda ogrzewania jest opcją przyjazną dla środowiska. Instalacja pompy ciepła nie wymaga budowy specjalnego pomieszczenia typu kotłownia oraz komina. Ponadto nowoczesna pompa ciepła w Łęcznej w połączeniu z kotłem oraz panelami fotowoltaicznymi to konkurencyjny system do podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz oszczędności na rachunkach.

Pompa ciepła centralnego ogrzewania to urządzenie, które charakteryzuje się dużą wydajnością. Ma tak wiele zalet, że do domu energooszczędnego w Łęcznej to obowiązek. Urządzenie nie powoduje hałasu i pracuje nawet w ekstremalnych warunkach.

2. Pompa ciepła Łęczna- jak działa urządzenie?

Pompa ciepła wykorzystuje najtańsze paliwo, jakie obecnie jest dostępne. Źródłem energii dla urządzenia może być bowiem powietrze, woda lub grunt. Przyczynia się to do nieobciążania środowiska. Pompa pobiera ciepło z otoczenia w celu chłodzenia, ogrzania i podgrzania wody. W dalszej kolejności przy udziale układu hydraulicznego energia cieplna przekazywana jest do domu. Ta sama maszyna może również ochłodzić pomieszczenia latem. Pompa wspomaga działanie innych instalacji typu rekuperacja oraz klimatyzacja.

3. Jaką pompę ciepła wybrać – poznaj naszą ofertę

Wypełnij formularz dostępny na stronie, żebyśmy mogli przygotować dla ciebie indywidualny projekt rekuperacji i przedstawić naszą ofertę. Specjalizujemy się w montażu pomp ciepła już od ponad 17 lat. Doskonale znamy realia i wiemy, jak ważny jest odpowiedni dobór pompy do projektu domu. Nasz wykwalifikowany zespół świetnie potrafi ocenić, w którym miejscu należy zamocować pompę ciepła, aby spełniała wszystkie potrzeby domowników.

Pompy ciepła cechują się niskim kosztem utrzymania, inaczej niż wygląda to w przypadków kotłów olejowych czy gazowych. Pompa ciepła może być zainstalowana w nowym lub starym budownictwie i mogą być podłączone do istniejących grzejników, lub ogrzewania podłogowego. Wykorzystując domową instalację paneli fotowoltaicznych, można uzyskać jeszcze większe oszczędności energii. Co ciekawe, pompy kwalifikują się do programu Czyste Powietrze. W ramach rządowej dotacji można uzyskać dofinansowanie na zakup i montaż pompy ciepła w Łęcznej.

4. Instalacje pomp ciepła Łęczna – dowiedz się więcej

Producenci pomp ciepła, z którymi współpracuje Velit dysponują nowoczesnym sprzętem z dobrymi parametrami technicznymi. Są to znane i cenione firmy, takie jak:

 • Mitsubishi
 • Hisensee
 • Gree
 • Aux
 • Samsung
 • Panasonic
 • Midea

Jak dobrać pompę ciepła, aby spełniała nasze oczekiwania? Oprócz mocy pompy różnią się szeregiem czynników. Przy zakupie zwróć uwagę na wydajność, którą najlepiej określić na podstawie indywidualnych potrzeb inwestora. Oprócz tego weź pod lupę głośność, wielkość czy wielkość zbiornika na CWU. Idealna pompa zaspokoi potrzeby grzewcze całej rodziny.

Bez względu na to, czy wybierzesz powietrzne pompy ciepła, czy gruntowe pompy ciepła bądź pewny, że szybko zauważysz tylko korzyści. Jedynym początkową wadą zakupu obu rodzajów pomp może być spora cena. Możesz liczyć na to, że cena idzie w parze z jakością, a pompa ciepła to idealna inwestycja w przyszłość. Poza tym późniejsze korzyści finansowe płynące z instalacji pompy ciepła w domu są nieporównywalne do palenia w piecu drzewem, węglem, pelletem czy innym rodzajem paliwa. Dodatkowo fakt, że oprócz ogrzewania pompa jest w stanie zapewnić także chłodzenie, powoduje, że koszty zużycia energii elektrycznej wychodzą na plus.

Regularny serwis pomp ciepła Łęczna, Piaski, Krasnystaw i inne okoliczne miejscowości, obsługiwany jest przez firmę Velit. Taka konserwacja zapobiega większej awarii i umożliwia usunięcie drobniejszych usterek. Dłuższa żywotność pompy ciepła możliwa jest do osiągnięcia właśnie dzięki odpowiedniemu serwisowi.

Interesuje cię oferta na pompy ciepła w Łęcznej lub innej miejscowości? Chcesz poznać ofertę dopasowaną do twoich potrzeb?

Na wszelkie pytania odpowiadamy pod adresem kontakt@velit.pl oraz numerem 664 520 883

 

Zasób 1@3x

Jakość w trosce o Twój komfort. Naszym celem jest dbałość o powietrze w Twoim domu lub biurze. Zajmujemy się klimatyzacją, rekuperacją, wentylacją mechaniczną, pompami ciepła oraz prowadzeniem serwisów.