Skip to content

Pompy ciepła Piaski - sprzedajemy, instalujemy oraz serwisujemy pompy ciepła Zadbamy o to, aby twój dom posiadał sprawne i nowoczesne źródło energii.

Pompy ciepła Turka – Sprzedaż, montaż i serwis.

Zadbamy o to, aby twój dom posiadał sprawne
i nowoczesne źródło energii.

Dlaczego warto nam zaufać?

Liczba zadowolonych klientów

3180

Liczba zadowolonych klientów
Liczba zrealizowanych projektów

3800

Liczba zrealizowanych projektów
doświadczenia na rynku HVAC

17 lat

doświadczenia na rynku HVAC

Dlaczego warto nam zaufać?

Liczba zadowolonych klientów

3180

Liczba zadowolonych klientów
Liczba zrealizowanych projektów

3800

Liczba zrealizowanych projektów
Doświadczenia na rynku HVAC

17 lat

Doświadczenia na rynku HVAC
Mask Group 27

Montaż i serwis pomp ciepła Piaski

Firma Velit System stara się wychodzić na przeciw rosnącym wymaganiom Polaków w dziedzinie ogrzewania jak i coraz surowszym normom europejskim dotyczącym zmniejszenia emisji CO2 oraz pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych i oferuje najlepsze pompy ciepła do ogrzewania i chłodzenia budynków.

Dzięki temu, że pompy ciepła pozwalają całkowicie uniezależnić się od dostawców ogrzewania, ich zakup zwraca się w stosunkowo krótkim czasie. Co więcej, używając ich nie szkodzimy środowisku, ponieważ korzystają one z odnawialnych źródeł energii. Przy ich pomocy można nie tylko ogrzewać wnętrza, ale również zapewniać sobie dostęp do ciepłej wody.

Opinie

Cieszymy się, że grono zadowolonych z naszych usług klientów stale się powiększa. Poniżej prezentujemy wybrane oceny naszej pracy.

2 2
Adam B.

Pan Sławek zna się na rzeczy i ma rozwiązania na każdą kieszeń. Ceny konkurencyjne. Jesteśmy zadowoleni i możemy polecić z czystym sumieniem!

2 2
Robert G.

W pełni profesjonalne podejście do klienta. Sama usługa montażu klimatyzacji wykonana bardzo sprawnie i w przystępnej cenie. Także jak najbardziej firma godna polecenia.

2 2
Jakub Bańka

Bardzo profesjonalna usługa, indywidualne podejście do klienta i atrakcyjna cena.

2 2
Piotr Mazurek

Polecam w 100% firmę VELIT SYSTEM. Pełen profesjonalizm – w doborze jak i montażu i uruchomieniu. Montaż też odbył się bardzo szybko i bez komplikacji.

Nasz proces działania

W poniższych punktach przedstawiamy nasz schemat działania. Każdy projekt zaczynamy od wyceny oraz ustalenia dogodnego dla klienta terminu jego realizacji. Następnie przyjeżdżamy w wyznaczone miejsce i dokonujemy montażu instalacji. Na koniec sprawdzamy jej poprawność oraz wyjaśniamy klientowi zasady działania i obsługi zamontowanych urządzeń.

Zasób 1@2x

Wycena

Na podstawie informacji przekazanych od klienta dokonujemy wyceny projektu.

Zasób 3@2x

Wyznaczenie terminu prac

Wspólnie z klientem umawiamy termin realizacji projektu.

Zasób 2@2x

Montaż

Montujemy instalację w miejscu wyznaczonym przez klienta.

Zasób 4@2x

Zakończenie prac

Sprawdzamy poprawność działania instalacji i kończymy montaż.

Potrzebujesz wyceny
swojego projektu?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wycenimy dla Ciebie projekt.

Projekt bez tytułu (2)

Nasz realizacje

Usługi realizujemy na najwyższym poziomie z dbałością o najmniejsze detale.
Poniżesz przedstawiamy wykonane przez nas instalacje.

Systemy wykorzystywane przez firmę

Group 147
Group 146
Group 150
Group 148
Group-146
Group-147
Group-148

Certyfikaty

Cały czas zwiększamy nasze umiejętności. Uczestniczymy w wielu szkoleniach zarówno z zakresu montażu, jak i serwisu poszczególnych elementów. To sprawia, że nasza praca jest wykonywana na wysokim poziomie według wszystkich nowych standardów. Zdobyte przez nas certyfikaty świadczą o profesjonalnym wykonaniu wszelkich usług z branż naszej działalności.

certyfikat 1

Zamów profesjonalny
montaż lub serwis.

kontakt@velit.pl
664 520 883

 

3

.

Montaż pompy ciepła w Turce – poznaj korzyści

Urządzenie typu pompa ciepła zostało zaprojektowane z myślą o oszczędności energii oraz podwyższeniu komfortu życia. Pompa ciepła w Turce to idealne rozwiązane, z którego można korzystać przez cały rok do ogrzewania oraz chłodzenia pomieszczeń, a także produkowania ciepłej wody użytkowej. Pompa to urządzenie niezwykle wydajne i energooszczędne, dlatego sprawdzi się u każdego.

Pompy ciepła Turka to przyszłość

Nowoczesna pompa ciepła jest przyjazna dla środowiska, ponieważ nie wytwarza szkodliwych substancji. Z pewnością docenią ją osoby borykające się z alergią, gdyż pompa nie emituje pyłu, spalin lub sadzy. Dodatkowo możliwość sterowania całym systemem grzewczym przy pomocy pilota, o dowolnej porze i z dowolnego miejsca zapewnia maksymalny komfort użytkowania. Przyjazne dla użytkownika inteligentne konfigurowanie pozwala na oszczędność energii, szybką reakcję i stworzenie idealnego środowiska w domu.

Jaką pompę ciepła wybrać – oferta dla miejscowości Turka

Pompa ciepła do domu wykorzystuje energię odnawialną, która pochodzi z wody, gruntu lub powietrzne. Stąd główny podział na pompy przedstawia się następująco:

 • Powietrzne pompy ciepła
 • Gruntowe pompy ciepła
 • Wodne pompy ciepła

Jeśli zastanawiasz się nad kwestią jak dobrać pompę ciepła, to skorzystaj z możliwości otrzymania wyceny oraz rozmowy z naszym doświadczonym zespołem.
Instalacja pompy ciepła w Turce może z powodzeniem zastąpić starsze metody ogrzewania typu piec. Bez obaw o podwyżki gazu czy opału możesz zatroszczyć się o swoją rodzinę w miesiącach zimowych. Co ważne, pompa ciepła nie spala gazu ani ropy, dlatego nie występuje ryzyko wybuchu, wycieku czy nieprzyjemnych zapachów.

Jak funkcjonuje pompa ciepła- zasada działania

Zasada funkcjonowania instalacji typu pompa ciepła jest niezwykle prosta. Pobrane z otoczenia ciepło jest przekazywane do wymiennika ciepła, a płyn chłodzący absorbuje ciepło, a następnie wyparowuje. Kolejny etap odbywa się w sprężarce, gdzie wzrasta temperatura. Następnie ciepło jest oddawane do wody, a para wodna wraca do postaci cieczy. Woda mająca już odpowiednią temperaturę krąży w systemie, zapewniając ciepłą wodę użytkową oraz ogrzewanie. W końcowej fazie chłodziwo dostaje się przez zawór rozprężny, gdzie obniżana jest jego temperatura oraz ciśnienie i następuje ponowny proces.

Instalacje pompy ciepła w Turku – oszczędność oraz wydajność

Ogrzewanie pompą ciepła to świetne, tanie i ekologiczne rozwiązanie. Pompa ciepła to instalacja energooszczędna i inwestycja, która z pewnością szybko się zwróci. Maksymalna oszczędność, jaką oferuje pompa w kwestii zużycia energii, powoduje, że jest to wysoce ekonomiczne urządzenie. Pobranie ciepła z otoczenia odbywa się nawet przy niskich temperaturach zewnętrznych, co daje wiele korzyści.
Instalacja pompy ciepła w Turce może mieć miejsce nie tylko w nowych inwestycjach, ale również w domach zamieszkanych, starszych. Pompa ciepła Turka przyczyni się do poprawy jakości powietrza na terenie Lubelszczyzny.

Pompa ciepła centralnego ogrzewania – zalety

 • Energooszczędność
 • Troska o środowisko
 • Wsparcie w walce z alergią
 • Oszczędności w rachunkach
 • Różne funkcje (ogrzewanie, chłodzenie)
 • Bezpieczeństwo
 • Wygoda i funkcjonalność
 • Wyższy komfort życia całej rodziny
 • Zwiększona wartość rynkowa inwestycji

Dlaczego warto wybrać Velit

Oferujemy pompy ciepła światowych producentów. U nas znajdziesz urządzenia wysokiej jakości marek, takich jak: Mitsubishi, Hisensee, Gree, Aux i inne.

Projektujemy, montujemy oraz wykonujemy serwis pomp ciepła w Turku i okolicznych miejscowościach. Jako firma Velit działamy w branży już od ponad 17 lat, a instalacje energooszczędne to nasza specjalność. Nasz doświadczony zespół jest do dyspozycji, aby zaproponować najbardziej skuteczne rozwiązania i zaoferować najlepsze produkty.
Zadbaj o swoją przyszłość. Sprawdź naszą ofertę pomp ciepła Turka i zainwestuj w nowoczesne rozwiązania.


Interesuje cię oferta na pompy ciepła w Turku? Masz pytanie odnośnie działania pompy? Szukasz energooszczędnego urządzenia do podgrzewania oraz chłodzenia wody?
Zapraszamy do kontaktu pod adresem kontakt@velit.pl lub numerem 664 520 883

Zasób 1@3x

Jakość w trosce o Twój komfort. Naszym celem jest dbałość o powietrze w Twoim domu lub biurze. Zajmujemy się klimatyzacją, rekuperacją, wentylacją mechaniczną, pompami ciepła oraz prowadzeniem serwisów.