Skip to content

Krasnystaw- sprzedaż, montaż oraz serwis pomp ciepła Zadbamy o to, aby twój dom posiadał sprawne i nowoczesne źródło energii.

Pompy ciepła Krasnystaw – Instalujemy, serwisujemy i prowadzimy sprzedaż pomp ciepła.

Zadbamy o to, aby twój dom posiadał sprawne
i nowoczesne źródło energii.

Dlaczego warto nam zaufać?

Liczba zadowolonych klientów

3180

Liczba zadowolonych klientów
Liczba zrealizowanych projektów

3800

Liczba zrealizowanych projektów
doświadczenia na rynku HVAC

17 lat

doświadczenia na rynku HVAC

Dlaczego warto nam zaufać?

Liczba zadowolonych klientów

3180

Liczba zadowolonych klientów
Liczba zrealizowanych projektów

3800

Liczba zrealizowanych projektów
Doświadczenia na rynku HVAC

17 lat

Doświadczenia na rynku HVAC
Mask Group 27

Montaż i serwis pomp ciepła

Firma Velit System stara się wychodzić na przeciw rosnącym wymaganiom Polaków w dziedzinie ogrzewania jak i coraz surowszym normom europejskim dotyczącym zmniejszenia emisji CO2 oraz pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych i oferuje najlepsze pompy ciepła do ogrzewania i chłodzenia budynków.

Dzięki temu, że pompy ciepła pozwalają całkowicie uniezależnić się od dostawców ogrzewania, ich zakup zwraca się w stosunkowo krótkim czasie. Co więcej, używając ich nie szkodzimy środowisku, ponieważ korzystają one z odnawialnych źródeł energii. Przy ich pomocy można nie tylko ogrzewać wnętrza, ale również zapewniać sobie dostęp do ciepłej wody.

Na jakim obszarze działamy?

Montujemy i serwisujemy klimatyzację na terenie miasta Krasnystaw i okolic.

Opinie

Cieszymy się, że grono zadowolonych z naszych usług klientów stale się powiększa. Poniżej prezentujemy wybrane oceny naszej pracy.

2 2
Adam B.

Pan Sławek zna się na rzeczy i ma rozwiązania na każdą kieszeń. Ceny konkurencyjne. Jesteśmy zadowoleni i możemy polecić z czystym sumieniem!

2 2
Robert G.

W pełni profesjonalne podejście do klienta. Sama usługa montażu klimatyzacji wykonana bardzo sprawnie i w przystępnej cenie. Także jak najbardziej firma godna polecenia.

2 2
Jakub Bańka

Bardzo profesjonalna usługa, indywidualne podejście do klienta i atrakcyjna cena.

2 2
Piotr Mazurek

Polecam w 100% firmę VELIT SYSTEM. Pełen profesjonalizm – w doborze jak i montażu i uruchomieniu. Montaż też odbył się bardzo szybko i bez komplikacji.

Nasz proces działania

W poniższych punktach przedstawiamy nasz schemat działania. Każdy projekt zaczynamy od wyceny oraz ustalenia dogodnego dla klienta terminu jego realizacji. Następnie przyjeżdżamy w wyznaczone miejsce i dokonujemy montażu instalacji. Na koniec sprawdzamy jej poprawność oraz wyjaśniamy klientowi zasady działania i obsługi zamontowanych urządzeń.

Zasób 1@2x

Wycena

Na podstawie informacji przekazanych od klienta dokonujemy wyceny projektu.

Zasób 3@2x

Wyznaczenie terminu prac

Wspólnie z klientem umawiamy termin realizacji projektu.

Zasób 2@2x

Montaż

Montujemy instalację w miejscu wyznaczonym przez klienta.

Zasób 4@2x

Zakończenie prac

Sprawdzamy poprawność działania instalacji i kończymy montaż.

Potrzebujesz wyceny
swojego projektu?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wycenimy dla Ciebie projekt.

Projekt bez tytułu (2)

Nasz realizacje

Usługi realizujemy na najwyższym poziomie z dbałością o najmniejsze detale.
Poniżesz przedstawiamy wykonane przez nas instalacje.

Systemy wykorzystywane przez firmę

Group 147
Group 146
Group 150
Group 148
Group-146
Group-147
Group-148

Certyfikaty

Cały czas zwiększamy nasze umiejętności. Uczestniczymy w wielu szkoleniach zarówno z zakresu montażu, jak i serwisu poszczególnych elementów. To sprawia, że nasza praca jest wykonywana na wysokim poziomie według wszystkich nowych standardów. Zdobyte przez nas certyfikaty świadczą o profesjonalnym wykonaniu wszelkich usług z branż naszej działalności.

certyfikat 1

Zamów profesjonalny
montaż lub serwis.

kontakt@velit.pl
664 520 883

 

3

.

Pompa ciepła do domu to widoczne korzyści

Czy wiesz, że pompa ciepła to rozwiązanie całkowicie ekologiczne i energooszczędne? Dzięki temu, że nie wytwarza szkodliwych gazów, toksyn ani spalin, jest bardzo dobrym źródłem ogrzewania dla domu alergika. Co więcej, przyczynia się do zmniejszenia ilości smogu, dlatego montaż pompy ciepła w Krasnymstawie to naprawdę dobre rozwiązanie. Oprócz tego nowoczesna pompa ciepła pięknie współpracuje z całym systemem centralnego ogrzewania, co znajduje odbicie w rachunkach za ogrzewanie. Dodatkowo montując panele fotowoltaiczne, możesz ograniczyć wydatki za prąd niemal do minimum. Oprócz tego, że ogrzewanie pompą ciepła wychodzi naprawdę korzystnie, to jeszcze zdrowo.

Co ciekawe, rozwiązanie, jakim jest pompa ciepła centralnego ogrzewania, pozwala również na obniżenie kosztów budowy. Na przykład na początkowym etapie budowy, możesz zrezygnować z budowy kominów wentylacyjnych, a później z corocznych płatnych wizyt kominiarza. Powietrzne pompy ciepła są urządzeniami w pełni bezpiecznymi i niezwykle podnoszącymi komfort życia. Jeśli chodzi o gruntowe pompy ciepła, to należy liczyć się z tym, że metraż działki powinien posiadać odpowiednią wielkość.

Jak dobrać pompę ciepła?

Każdy model pompy ciepła posiada odmienne parametry określające jego główne cechy. Wybierając urządzenie, zwróć uwagę na dane, takie jak:

  • Funkcja (klimatyzacja, ciepła woda użytkowa, ogrzewanie)
  • Moc grzewcza
  • Poziom hałasu
  • Współczynnik COP
  • Masa oraz wymiary
  • Zasilanie V/Hz

Nowoczesna pompa ciepła posiada funkcję grzania oraz chłodzenia. Wspomoże działanie systemu klimatyzacji i zapewni niższe rachunki przez cały rok. Pompa ciepła to urządzenie energooszczędne, a w połączeniu z rekuperacją lub klimatyzacją sprawi, że twój dom będzie bezpieczny i zdrowy.

Velit oferuje pompy ciepła Mitsubishi, Hisense, Panasonic, Gree, Midea, Aux. Poza tym, przed montażem pompy ciepła obliczamy zapotrzebowanie budynku na ciepło i wykonujemy fachowy projekt instalacji.

Instalacje pompy ciepła Krasnystaw – co wybrać i dlaczego warto?

Biorąc pod uwagę rodzaj zasilania, do wyboru są powietrzne pompy ciepła lub gruntowe pompy ciepła. Ważnym czynnikiem do sprawdzenia przy zakupie jest moc pompy. Faktem jest, że pompa ciepła o większej mocy będzie lepiej ogrzewać mieszkanie. Ważna jest również pojemność zasobnika na ciepłą wodę użytkową. Chętnie doradzimy w kwestii doboru pompy ciepła tak, aby spełniała twoje oczekiwania i była dostosowana do metrażu domu i liczby domowników.

Ciepło, wygoda, niezależność, komfort- to tylko niektóre z atutów pompy ciepła. Decydując się na montaż pompy ciepła w Krasnymstawie, przyczynisz się do poprawy jakości powietrza i wesprzesz ochronę środowiska. Pompa nie emituje szkodliwych cząsteczek, dlatego z powodzeniem można wykonać instalację u osób cierpiących na choroby górnych dróg oddechowych lub alergie.

Dofinansowanie na pompę ciepła w Krasnymstawie

Celem świetnie prosperującego rządowego programu pod nazwą Czyste Powietrze jest eliminacja szkodliwych źródeł ciepła i zastąpienie ich nowoczesnymi urządzeniami. W ramach programu można postarać się o otrzymanie dotacji nie tylko na zakup, ale również na montaż pompy ciepła w Krasnymstawie, Piaskach i na terenie całej Lubelszczyzny. Ma to związek z troską o lepsze środowisko i eliminację smogu na tych terenach. Na oficjalnej stronie programu dostępne są warunki, jakie należy spełnić, aby otrzymać zapomogę. Wnioski mogą składać także osoby, które myślą o termomodernizacji w starszych domach.

Jakie usługi świadczy firma Velit?

  • Wykonujemy montaż pomp ciepła na terenie Lubelszczyzny
  • Serwis pomp ciepła Krasnystaw, Piaski, Łęczna, Motycz, Mełgiew i inne lokalizacje
  • Montaż instalacji klimatyzacji w budynkach mieszkalnych i obiektach usługowych
  • Rozprowadzenie systemu rekuperacji

Jeśli masz pytania dotyczące pomp ciepła lub chcesz dowiedzieć się, jak wygląda oferta na pompy ciepła w Krasnymstawie, to skontaktuj się z nami. Jesteśmy dostępni po numerem 664 520 883 lub adresem kontakt@velit.pl

Serdecznie zapraszamy klientów indywidualnych, jak i właścicieli lokali usługowych.

 

Zasób 1@3x

Jakość w trosce o Twój komfort. Naszym celem jest dbałość o powietrze w Twoim domu lub biurze. Zajmujemy się klimatyzacją, rekuperacją, wentylacją mechaniczną, pompami ciepła oraz prowadzeniem serwisów.