Skip to content

Pompy ciepła Motycz - sprzedaż, montaż oraz serwis pomp ciepła Zadbamy o to, aby twój dom posiadał sprawne i nowoczesne źródło energii.

Motycz – Instalujemy, serwisujemy i prowadzimy sprzedaż pomp ciepła.

Zadbamy o to, aby twój dom posiadał sprawne
i nowoczesne źródło energii.

Dlaczego warto nam zaufać?

Liczba zadowolonych klientów

3180

Liczba zadowolonych klientów
Liczba zrealizowanych projektów

3800

Liczba zrealizowanych projektów
doświadczenia na rynku HVAC

17 lat

doświadczenia na rynku HVAC

Dlaczego warto nam zaufać?

Liczba zadowolonych klientów

3180

Liczba zadowolonych klientów
Liczba zrealizowanych projektów

3800

Liczba zrealizowanych projektów
Doświadczenia na rynku HVAC

17 lat

Doświadczenia na rynku HVAC
Mask Group 27

Montaż i serwis pomp ciepła

Firma Velit System stara się wychodzić na przeciw rosnącym wymaganiom Polaków w dziedzinie ogrzewania jak i coraz surowszym normom europejskim dotyczącym zmniejszenia emisji CO2 oraz pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych i oferuje najlepsze pompy ciepła do ogrzewania i chłodzenia budynków.

Dzięki temu, że pompy ciepła pozwalają całkowicie uniezależnić się od dostawców ogrzewania, ich zakup zwraca się w stosunkowo krótkim czasie. Co więcej, używając ich nie szkodzimy środowisku, ponieważ korzystają one z odnawialnych źródeł energii. Przy ich pomocy można nie tylko ogrzewać wnętrza, ale również zapewniać sobie dostęp do ciepłej wody.

Opinie

Cieszymy się, że grono zadowolonych z naszych usług klientów stale się powiększa. Poniżej prezentujemy wybrane oceny naszej pracy.

2 2
Adam B.

Pan Sławek zna się na rzeczy i ma rozwiązania na każdą kieszeń. Ceny konkurencyjne. Jesteśmy zadowoleni i możemy polecić z czystym sumieniem!

2 2
Robert G.

W pełni profesjonalne podejście do klienta. Sama usługa montażu klimatyzacji wykonana bardzo sprawnie i w przystępnej cenie. Także jak najbardziej firma godna polecenia.

2 2
Jakub Bańka

Bardzo profesjonalna usługa, indywidualne podejście do klienta i atrakcyjna cena.

2 2
Piotr Mazurek

Polecam w 100% firmę VELIT SYSTEM. Pełen profesjonalizm – w doborze jak i montażu i uruchomieniu. Montaż też odbył się bardzo szybko i bez komplikacji.

Nasz proces działania

W poniższych punktach przedstawiamy nasz schemat działania. Każdy projekt zaczynamy od wyceny oraz ustalenia dogodnego dla klienta terminu jego realizacji. Następnie przyjeżdżamy w wyznaczone miejsce i dokonujemy montażu instalacji. Na koniec sprawdzamy jej poprawność oraz wyjaśniamy klientowi zasady działania i obsługi zamontowanych urządzeń.

Zasób 1@2x

Wycena

Na podstawie informacji przekazanych od klienta dokonujemy wyceny projektu.

Zasób 3@2x

Wyznaczenie terminu prac

Wspólnie z klientem umawiamy termin realizacji projektu.

Zasób 2@2x

Montaż

Montujemy instalację w miejscu wyznaczonym przez klienta.

Zasób 4@2x

Zakończenie prac

Sprawdzamy poprawność działania instalacji i kończymy montaż.

Potrzebujesz wyceny
swojego projektu?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wycenimy dla Ciebie projekt.

Projekt bez tytułu (2)

Nasz realizacje

Usługi realizujemy na najwyższym poziomie z dbałością o najmniejsze detale.
Poniżesz przedstawiamy wykonane przez nas instalacje.

Systemy wykorzystywane przez firmę

Group 147
Group 146
Group 150
Group 148
Group-146
Group-147
Group-148

Certyfikaty

Cały czas zwiększamy nasze umiejętności. Uczestniczymy w wielu szkoleniach zarówno z zakresu montażu, jak i serwisu poszczególnych elementów. To sprawia, że nasza praca jest wykonywana na wysokim poziomie według wszystkich nowych standardów. Zdobyte przez nas certyfikaty świadczą o profesjonalnym wykonaniu wszelkich usług z branż naszej działalności.

certyfikat 1

Zamów profesjonalny
montaż lub serwis.

kontakt@velit.pl
664 520 883

 

3

.

Instalacje pompy ciepła Motycz- inwestycja na przyszłość

Nie bez przyczyny pompa ciepła centralnego ogrzewania do domu jednorodzinnego to bardzo popularne rozwiązanie. Zapewnia komfortowe warunki przez cały rok i ekonomiczne ogrzewanie, chociaż początkowe koszty instalacji nie są niskie, to podłączenie pompy ciepła jest świetną inwestycją.

Po pierwsze dom z pompą ciepła staje się energooszczędny oraz zdrowy. Nie wdychasz spalin, gazu, paliwa. Nie musisz wybierać miejsca na składowanie potrzebnego opału, ponieważ pompa korzysta z zasilania siecią elektryczną.Dodatkowo przyczyniasz się do poprawy jakości powietrza. Każda pompa ciepła Motycz i okolice sprawi, że atmosfera w tym rejonie będzie pozbawiona smogu. Oprócz tego z pompą ciepła, rekuperacją lub klimatyzacją twój dom zyska na wartości.

Jak działa nowoczesna pompa ciepła?

Pompa ciepła wykorzystuje odnawialne źródła energii i przetwarza je na ogrzewanie, chłodzenie oraz ciepłą wodę użytkową. Cały proces odbywa się przy pomocy sprężania i rozprężania czynnika chłodniczego, który przechodzi fazy ciekłą oraz gazową.

Tak w wielkim skrócie można opisać zasadę działania pompy. Energia pochodzi ze środowiska zewnętrznego i może być nią powietrze, woda lub grunt.

Jaką pompę ciepła wybrać?

Ze względu na rodzaj energii pompy ciepła można podzielić na:

 • Powietrzne pompy ciepła
 • Gruntowe pompy ciepła
 • Wodne pompy ciepła

Jeśli chodzi o kwestię liczby jednostek, można wyróżnić:

 • Pompę typu monoblok
 • Pompę typu split

Oferta na pompy ciepła w Motyczu – cena

Koszt instalacji pompy ciepła zależy od wielu czynników. Przede wszystkim należy uwzględnić konkretne potrzeby domowników, liczbę osób zamieszkujących budynek i inne wyżej wymienione dane. Poza tym cena zależy od wybranego modelu urządzenia, jego mocy i innych detali. Velit oferuje pompy ciepła znanych i cenionych producentów. U nas znajdziesz pompy ciepła firm: Hisense, Mitsubishi, Aux, Gree i wiele innych.

Montaż pompy ciepła w Motyczu odbywa się po wykonaniu fachowego projektu, obejmującego między innymi minimalną odległość dookoła obwodu jednostki zewnętrznej, odpowiednią izolację, minimalną objętość wody w instalacji i inne szczegóły. Z tego względu serdecznie polecamy skorzystanie z wizyty wykwalifikowanego inżyniera na miejscu budowy.

Zalety instalacji pompy ciepła

 • Oszczędności nawet do 80%
 • Łatwy montaż
 • Komfort użytkowania
 • Bezobsługowa
 • Cicha i bezawaryjna praca
 • Zdalne sterowanie
 • Ekologiczna
 • Niezależność od sieci gazowej
 • Różne funkcje (ogrzewanie pompą ciepła, chłodzenie, ciepła woda użytkowa)

Jak często należy wykonywać przegląd urządzenia? Oprócz montażu i instalacji Velit wykonuje także serwis pomp ciepła Motycz, Piaski, Krasnystaw i inne miejscowości na terenie Lublina i okolic. Zalecamy wykonywanie serwisu dwa razy w roku. Pozwoli to dostrzec najdrobniejsze usterki i uniknąć większych awarii. Jest to szczególnie ważne przed sezonem grzewczym.

Jak dobrać pompę ciepła

Pompa ciepła może być zainstalowana w domu, mieszkaniu, a nawet lokalu usługowym. Co ważne również podczas termomodernizacji starszego budynku mieszkalnego można usunąć mniej wydajne źródło ogrzewania typu piec i zastąpić go nowoczesnym i bezobsługowym urządzeniem. Do ogrzewania domu nie potrzeba wtedy drogiego paliwa, ponieważ do działania pompa ciepła wykorzystuje energię elektryczną.

W zależności od metrażu i potrzeb grzewczych zdecyduj się na konkretną moc pompy ciepła. Pompa ciepła to urządzenie ekologiczne oraz energooszczędne. Nie emituje dwutlenku węgla, więc jest bezpieczna dla środowiska naturalnego. Pompa ciepła w Motyczu to idealne rozwiązanie dla każdego mieszkańca.

Pompa ciepła Motycz – wybierz dobrą firmę

Specjaliści firmy Velit posiadają wieloletnie doświadczenie w montażu pomp ciepła. Dysponujemy fachowym sprzętem, a naszą pracę wykonujemy bezpiecznie. Pompy ciepła, rekuperacja czy klimatyzacja to nasza specjalność. Jeśli szukasz sprawdzonej ekipy, to napisz do nas i dowiedz się więcej na temat naszej oferty.

Z przyjemnością odpowiemy na twoje pytania pod adresem kontakt@velit.pl

Zasób 1@3x

Jakość w trosce o Twój komfort. Naszym celem jest dbałość o powietrze w Twoim domu lub biurze. Zajmujemy się klimatyzacją, rekuperacją, wentylacją mechaniczną, pompami ciepła oraz prowadzeniem serwisów.