Skip to content

Wentylacja Lublin - oferujemy sprzedaż, montaż oraz serwis Zadbamy o to aby wentylacja działała sprawnie, tak aby tworzyła odpowiedni mikroklimat w twoich pomieszczeniach.

Montujemy i serwisujemy wentylację

Zadbamy o to aby wentylacja działała sprawnie, tak aby tworzyła odpowiedni mikroklimat w twoich pomieszczeniach.

Dlaczego warto nam zaufać?
Liczba zadowolonych klientów

3180

Liczba zadowolonych klientów
Zrealizowanych projektów

3800

Zrealizowanych projektów
Doświadczenia na rynku HVAC

17 lat

Doświadczenia na rynku HVAC

Dlaczego warto nam zaufać?

Liczba zadowolonych klientów

3180

Liczba zadowolonych klientów
Zrealizowanych projektów

3800

Zrealizowanych projektów
Doświadczenia na rynku HVAC

17 lat

Doświadczenia na rynku HVAC
Mask Group 27

Montaż i serwis wentylacji

Serwis centrali wentylacyjnej, naprawa centrali wentylacyjnej – rozwiążemy twój problem uszkodzonej centrali wentylacyjnej.
Modernizacja układów wentylacji – czyli spraw by twoja wentylacja była nowoczesna i sprawna na długie lata
Przegląd techniczny centrali wentylacyjnej – profilaktyka i pozbycie się potencjalnych problemów zawczasu

– Serwis i naprawa wentylacji w centrum handlowym – większy komfort dla wszystkich klientów
– Serwis i naprawa wentylacji w budynku biurowym – większy komfort pracowników to przyjemniejsza i produktywniejsza praca
– Naprawa lub wymiana wentylatora – sprawnie rozwiążemy problem zepsutego wentylatora (lub zamienimy go na lepszy model)

Na jakim obszarze działamy?

Montujemy i serwisujemy klimatyzację na terenie miasta Lublin i Lubelszczyzny.

Opinie

Cieszymy się, że grono zadowolonych z naszych usług klientów stale się powiększa. Poniżej prezentujemy wybrane oceny naszej pracy.

2 2
Adam B.

Pan Sławek zna się na rzeczy i ma rozwiązania na każdą kieszeń. Ceny konkurencyjne. Jesteśmy zadowoleni i możemy polecić z czystym sumieniem!

2 2
Robert G.

W pełni profesjonalne podejście do klienta. Sama usługa montażu klimatyzacji wykonana bardzo sprawnie i w przystępnej cenie. Także jak najbardziej firma godna polecenia.

2 2
Jakub Bańka

Bardzo profesjonalna usługa, indywidualne podejście do klienta i atrakcyjna cena.

2 2
Piotr Mazurek

Polecam w 100% firmę VELIT SYSTEM. Pełen profesjonalizm – w doborze jak i montażu i uruchomieniu. Montaż też odbył się bardzo szybko i bez komplikacji.

Nasz proces działania

W poniższych punktach przedstawiamy nasz schemat działania. Każdy projekt zaczynamy od wyceny oraz ustalenia dogodnego dla klienta terminu jego realizacji. Następnie przyjeżdżamy w wyznaczone miejsce i dokonujemy montażu instalacji. Na koniec sprawdzamy jej poprawność oraz wyjaśniamy klientowi zasady działania i obsługi zamontowanych urządzeń.

Zasób 4@2x

Ocena montażu, dobór urządzenia i wycena

Oceniamy montaż, wspólnie z klientem dobieramy urządzanie i termin montażu oraz dokonujemy wyceny projektu.

Zasób 1@2x

Przygotowanie montażu

Przygotowanie do montażu jednostki zewnętrznej i wewnętrznej.

Zasób 2@2x

Montaż

Montujemy instalację w miejscu wyznaczonym przez klienta.

Zasób 3@2x

Zakończenie prac

Wykonujemy test szczelności oraz próżni układu.

Potrzebujesz wyceny
swojego projektu?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wycenimy dla Ciebie projekt.

Projekt bez tytułu (2)

Nasz realizacje

Usługi realizujemy na najwyższym poziomie z dbałością o najmniejsze detale.
Poniżesz przedstawiamy wykonane przez nas instalacje.

Systemy wykorzystywane przez firmę

Group 147
Group 146
Group 150
Group 148
Group-146
Group-147
Group-148

Certyfikaty

Cały czas zwiększamy nasze umiejętności. Uczestniczymy w wielu szkoleniach zarówno z zakresu montażu, jak i serwisu poszczególnych elementów. To sprawia, że nasza praca jest wykonywana na wysokim poziomie według wszystkich nowych standardów. Zdobyte przez nas certyfikaty świadczą o profesjonalnym wykonaniu wszelkich usług z branż naszej działalności.

certyfikat 1

Zamów profesjonalny
montaż lub serwis.

kontakt@velit.pl
664 520 883

 

3

Co to jest wentylacja?

Wentylacja to nic innego jak cyrkulacja powietrza między pomieszczeniem a jego otoczeniem zewnętrznym. Sprawnie funkcjonujące systemy wentylacyjne zapewniają wymianę „zużytego”, zanieczyszczonego powietrza na pochodzące z przestrzeni zewnętrznej powietrze świeże, pozwalające przebywającym w budynkach ludziom (i zwierzętom) normalnie funkcjonować.

Wentylacja naturalna i mechaniczna

Wentylacja może działać w sposób naturalny. Jest to tak zwana wentylacja grawitacyjna i jest ona uzależniona od działania sił natury (głównie od różnicy temperatury zewnętrznej i wewnętrznej). Skuteczna wentylacja budynków mieszkalnych nabrała istotnego znaczenia w momencie pojawienia się stolarki (okna, drzwi) o wysokich właściwościach szczelności. Przy szczelnie zamkniętych oknach i drzwiach skuteczność wentylacji grawitacyjnej zmalała. Zastosowanie wentylacji mechanicznej konieczne jest szczególnie w niskich, parterowych budynkach gdzie jest słaby ciąg kominowy i przy rozległym budynku (jedna kondygnacja) budowa kilku kominów wentylacyjnych może nieuzasadniona ekonomicznie.

 

Dlaczego odpowiednia wentylacja jest tak istotna?

Prawidłowa wentylacja pomieszczeń jest niezbędnym warunkiem normalnego, codziennego funkcjonowania, zarówno w domach, jak i w miejscach pracy oraz w budynkach użyteczności publicznej.

Taka efektywna cyrkulacja nie jest także bez znaczenia dla prawidłowego działania różnego rodzaju urządzeń elektronicznych (i innych). Montując systemy wentylacyjne należy zwrócić szczególną uwagę na ich wydajność. Ma to szczególne znaczenie w budynkach, w których przebywa wiele osób, a samo powietrze jest dodatkowo zanieczyszczane przez różne czynnikinp. dym papierosowy, ale nie tylko. W zakładach pracy dochodzi często do emisji nieobojętnych dla zdrowia toksycznych oparów. Z tym wszystkim musi sobie dać radę system wentylacyjny.

Wentylacja powinna być każdorazowo dostosowywana do indywidualnych warunków technicznych budynków oraz pomieszczeń i o to właśnie troszczy się nasza firma.

Zasób 1@3x

Jakość w trosce o Twój komfort. Naszym celem jest dbałość o powietrze w Twoim domu lub biurze. Zajmujemy się klimatyzacją, rekuperacją, wentylacją mechaniczną, pompami ciepła oraz prowadzeniem serwisów.